Показать сообщение отдельно
Старый 16.02.2010, 21:06   #6
Гонта
Салага
 
Аватар для Гонта
 
Регистрация: 16.02.2010
Сообщений: 5
Нация: Франция
Пол: Мужской
Офицеры Корабли
Репутация: 2
По умолчанию Ответ: Регистрация на участие в ТРПГ

Звати мене Сірко Гонта, на прізвисько Бундюк, гідний родич славнозвісного Івана Гонти, що разом з Залізняком душив шляхтицьких панів, котрі риб*ячою кісткою стали поперек горла рідної неньки України.
Замолоду встиг і перу і шаблі й Богу красно послужити, тож у свої далеко за сорок з лишком років і кілька Європейських мов знав, і шрами бойові під сорочкою назбирав. І в Бога, маю сміливість сподіватись, місце де-не де, а заробив, тим що, поки родич мій оберігав рідну землю на суходолі, з заходу, ми з хлопцями тримали вільним море, ганяючи бусурман по всіх небокраях і чавили їх як клопів!
Давно я вже став "капітаном", як то кажуть в Світі, на своїй неприборкуваній, а ні стихіями, а ні Османськими галерами чайці "Пресвята Покрова". Ох і що ж то за чудовий корабель у мене! Швидка, струнка, зі столітнього дуба видовбана! Хоч повнісінька води набереться, а випливе! 20 метрів завдовшки, 6 фальконетів по 6 фунтів кожен, 15 пар весел, по два козаки на кожне. А як треба, то й 70 хлопців влізе, і ще й полонених напхаєм! І всі в мене хлопці молодці, соколи, за мене та неньку Україну кістьми ляжуть. Та і я вже від них не відстану. На то й кошовий, аби знати, що є звитяга, що є воля, а що смерть.
А Бундюком козацьке товариство прозвало мене за особливу прикмету мого тяжкого характеру. Бува так хтось і скаже: «О, дивіться, знов кошовий набундючився, як той індик! Знати думку тяжку гадає”. Чого-чого, а розважливості мені не бракує. Чи то літа мої такі, чи то шрами розуму навчили, та всеодно, зайвий раз ризикувати людьми не захочу, а краще гарненько поміркую, перш ніж діяти, та як додумаю, от тоді вже і розгуляй почнеться. Аби ж тільки на користь, і братерству нашому і Вкраїні...
Тому нині по Чорному морю і нишпоримо. Кажуть, османи заворушились останнім часом, а на Батьківщині і без них клопоту стає. Чатуємо тепер берегові кордони, грабуєм бусурман, та і москаликів, час від часу лоскочемо. Хоч вони нам і не вороги, та за зраду родича і всього гайдамацького руху дуже прикро мені.

Сэнто!!! Добро пожаловать на форум, друг мой! Шикарно написано - язык того времени, стилистика предложений. короче - принято естественно! wellcome to hell - на нашу форумную ТРПГ!

Консул Корвин Мэларски (здесь я Граневек - не пугайся)
__________________
Героям слава!


Последний раз редактировалось granevek; 16.02.2010 в 21:17.
Гонта вне форума
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Ergistal (28.02.2010), granevek (16.02.2010), Эрин О'Коннэлл (10.09.2010)